Kysucký dogrekking u Medveďa 14.- 16.08.2015

Home » akcia » Kysucký dogrekking u Medveďa 14.- 16.08.2015

Comments Off
Kysucký dogrekking u Medveďa 14.- 16.08.2015

Kysucký dogrekking u Medveďa 14.- 16.08.2015


Milí priatelia a priaznivci klubu, opäť vás s radosťou pozývame na spoločne strávený víkend na Kysuciach, kde okolie je priam stvorené pre pekné výhľady do dolín či strmých svahov skutočnej nefalšovanej prírody. Zbaľte si batoh, stan, psíkov, dobrú náladu, country spevníky a prídte na ďaľší dogtrekking u medveďa! Určite si to užijete. Tešíme sa na vás!

KYSUCKÝ DOGTREKKING U MEDVEĎA 2015

>>> PRIHLÁŠKA <<<

 Propozície (na stiahnutie)

Organizátor: Slovenský klub severských a japonských plemien a  Bufet u Medveďa

Termín: 14.- 16.08.2015                                                             

Miesto: Oščadnica  lyž stredisko Dedovka – Bufet u Medveďa

Ako k medveďovi: Z medzinárodnej cesty E75 a štátnej cesty 1/11 Žilina – Čadca (alebo opačne) zídete do obce Oščadnica a v centre pri kostole smer lyžiarské stredisko Dedovka.

Dĺžka trasy:         MID cca 40km     /      MINI cca 15km     /

V prípade vysokých teplôt bude MID trasa skrátená na 30 km.                                                                                           

Mapa:  VKÚ 101  (Kysucké Beskydy, Veľká Rača) ­

Kategórie:   * MINI muži     /     MINI ženy

* MID muži      /     MID ženy

Časový harmonogram:

piatok 14.8.2015    *od 16,00 – do 20,00 prezentácia pretekárov
sobota 15.8.2015   *8,00 brífing, štartovné čísla  * 9,00 štart MID, následne MINI individuálne   *18.00 spoločenský večer
nedeľa 16.8.2015   *10,00 vyhlásenie výsledkov

Povinná výstroj všetky kategorie: lekárnička (1x obväz hotový, 1x obväz elastický, 1x izotermická fólia, 5x náplasť s vankúšikom, dve papučky pre každého štartujúceho psa), voda pre človeka min.0,5l aj psa min.0,5l, miska pre psa, čelovka (príp. ručná lampa), píšťalka, mapa príslušnej oblasti.

Odporúčaná výstroj:  pršiplášť, mobil, GPS navigácia

Kontrolné body: na trase MID budú tri stále – Oščadnica Laliky, osada Švancarovci, Oščadnica centrum a jeden tajný. Na trase MINI jeden tajný.

Odvoz účastníkov v núdzi: organizátor, zaistí prevoz odstupujúcich účastníkov do priestoru cieľa v prípade núdze z kontrolných bodov – osada  Oščadnica Laliky, osada Švancarovci, Oščadnica centrum.

Štartovné:    10 eur

Veterinárne podmienky:  Psy v majetku občanov SR musia mať veterinárny preukaz a psy zo zahraničia PET PASSPORT s platným očkovaním proti besnote, psinke, parvoviróze a hepatitíde.

Upozornenie: Účastníci sa po trati pohybujú samostatne, najviac vo dvojiciach. Počas celej súťaže musia byť psy pripútané na vôdzke či canicrossovej šnúre. Porušenie tohto pravidla sa trestá okamžitou diskvalifikáciou! Účastníci  mladší ako 15 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča a za doprovodu dospelej osoby. Účastníci mladší ako 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča.

Vek psa  minimálne 1 rok. 

Stravovanie: V cieli bude čakať každého účastníka teplá strava a nápoj zdarma.  Taktiež je možnosť využiť ponuku bufetu u Medveďa  na vlastné náklady. 

Ubytovanie:  Možnosť ubytovania priamo v časti Dedovka v stane je potrebné  si rezervovať priamo s organizátorom,betka.fodorova@gmail.com  ( stanový tábor je umiestnený na štrkovom podloží, sprcha – teplá vonkajšia, WC + umyvárka obslúžia šatne lyžiarskeho strediska Snow paradise Veľká Rača cca 100m )

Individuálne na vlastné náklady:

Prihlášky: online na www.huskyslovakia.sk/online-prihlaska-na-kysucky-dogtrekking/

Uzávierka prihlášok:  11.8.2015!!!

Účastník je považovaný za prihláseného odoslaním úplnej online prihlášky.

Informácie na tel. čísle: Ondrej Šulka  tel. 0903 666500 , www.huskyslovakia.sk

 plagat KDT